Wellavil
polski angielski niemiecki rosyjski
splash-1 splash-2 splash-1test Wellavil z gory

Rezerwacje online!

Przejdź do formularza

Konferencje

Well Conference stanowi nowoczesny kompleks szkoleniowo – konferencyjny, na który składają się 4 sale wyposażone w najnowszy sprzęt audiowizualny.

Sala A przeznaczona jest dla 50 osób, sala B dla 200 os., sala C dla 200 os. oraz sala D dla 70 osób. Wyposażone są m.in. w wysokiej klasy projektor HD, automatyczny, panoramiczny ekran projekcyjny, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe oraz sterowane oświetlenie i automatyczne zaciemnienie sali.

Budynek Well Conference zapewnia bezprzewodowy dostęp do Internetu – wireless WiFi, jest w pełni klimatyzowany i monitorowany oraz dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

Po szkoleniach i spotkaniach biznesowych zapraszamy do skorzystania z atrakcji, które dopełnią Państwu pobyt w Centrum Wellavil.

Galeria

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.