Wellavil
polski angielski niemiecki rosyjski
splash-1 splash-2 splash-1test Wellavil z gory

Rezerwacje online!

Przejdź do formularza

Przyjęcia weselne / Gastronomia

Zapewniamy kompleksową organizację i obsługę Przyjęcia Weselnego, dbając o to by Nowożeńcy mogli cieszyć się swym szczęściem i zapomnieć o wszelkich troskach w Tym Wyjątkowym Dniu.

Gustowne wnętrza, subtelne oświetlenie i atmosfera, znakomita oferta kulinarna oraz dyskretna, profesjonalna obsługa, to tylko podstawy naszej oferty.

Współpracujemy ze sprawdzonym zespołem profesjonalistów w zakresie florystyki, oprawy muzycznej, kulinariów cukierniczych, a nawet sesji fotograficznej.

Przyjęcia organizujemy dla Państwa w salach od 80 do 200 os., z różnymi wersjami ustawienia, w zależności od Państwa potrzeb.

Państwa zadowolenie jest dla nas największą satysfakcją. Mogą Państwo polegać na naszym doświadczeniu, organizacji i dbałości o każdy szczegół.

Prezenty dla Nowożeńców:

  • udostępnienie plenerów do sesji zdjęciowej,
  • konsultacja i fachowa pomoc w organizacji przyjęcia.

 

 

Galeria

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.