Wellavil
English German Russian Polish
splash-1 splash-2 splash-1test Wellavil z gory

Online booking

Przejdź do formularza

Wedding Reception / Gastronomy

Zapewniamy kompleksową organizację i obsługę Przyjęcia Weselnego, dbając o to by Nowożeńcy mogli cieszyć się swym szczęściem i zapomnieć o wszelkich troskach w Tym Wyjątkowym Dniu.

Gustowne wnętrza, subtelne oświetlenie i atmosfera, znakomita oferta kulinarna oraz dyskretna, profesjonalna obsługa, to tylko podstawy naszej oferty.

Współpracujemy ze sprawdzonym zespołem profesjonalistów w zakresie florystyki, oprawy muzycznej, kulinariów cukierniczych, a nawet sesji fotograficznej.

Przyjęcia organizujemy dla Państwa w salach od 80 do 240 os., z różnymi wersjami ustawienia, w zależności od Państwa potrzeb.

Umożliwiamy również przeprowadzenie Ceremonii Ślubnej w plenerze na terenie centrum Wellavil, gdzie otaczająca natura sprawi, że dzień ten pozostanie w pamięci Gości na zawsze.

Państwa zadowolenie jest dla nas największą satysfakcją. Mogą Państwo polegać na naszym doświadczeniu, organizacji i dbałości o każdy szczegół.

Prezenty dla Nowożeńców:

  • nocleg w Suite Comfort dla Nowożeńców,
  • śniadanie serwowane do łóżka,
  • późny check-out,
  • udostępnienie plenerów do sesji zdjęciowej,
  • konsultacja i fachowa pomoc w organizacji przyjęcia.

Gallery

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.