Wellavil
English German Russian Polish
splash-1 splash-2 splash-1test Wellavil z gory

Online booking

Przejdź do formularza

Other parties / Gastronomy

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kompleksową ofertę.

Komunie, Chrzciny

Z racji, że te dwie uroczystości są bardzo ważne w życiu każdego dziecka, proponujemy skorzystanie z naszej oferty i specjalnego menu. Ze swojej strony gwarantujemy znakomite potrawy i przyjazną obsługę. Proponujemy Państwu niezobowiązujące spotkanie, podczas którego przedstawimy naszą ofertę i poznamy Państwa potrzeby. Ponadto przygotowaliśmy dla Gościa Honorowego szereg atrakcji.

Zapraszamy do kontaktu.

Kinder Party

Urodziny dziecka to dzień, w którym szkrab powinien czuć się wyjątkowo. Zabawa z rówieśnikami na urodzinowym przyjęciu sprawi, iż dzień ten będzie specjalny i niezapomniany, a Mały Jubilat poczuje się najważniejszy na świecie.

W ofercie m.in.:

  • gry i zabawy z animatorem,
  • fontanna czekoladowa lub tort + słodycze,
  • przekąski,
  • malowanie twarzy,
  • jazda konna na lonży.

Jubileusze, Uroczyste Obiady i Kolacje

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa przyjęcie dostosowane do Państwa potrzeb i możliwości. Ze swojej strony gwarantujemy znakomite potrawy i przyjazną obsługę.

Proponujemy Państwu niezobowiązujące spotkanie, podczas którego przedstawimy naszą ofertę i poznamy Państwa potrzeby.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Gallery

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.